Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Брудний ремонт

Брудний ремонт

На телефон гарячої лінії нашої телекомпанії звернулися мешканці одного з багатоповерхових будинків на вулиці Івана Алексєєва. Люди повідомили про те, що вони обурені ремонтом, який роблять у їх під’їзді працівники КП «Житломасив», а точніше, його наслідками. За словами мелітопольців, комунальники виконали роботи, проте після себе залишили сміття та вкриті фарбою і вапном підлогу, двері та вікна

 

На ремонт свого під’їзду № 4, мешканці 14-ого будинку на вулиці Івана Алексєєва чекали вже декілька десятиліть. Тому появу працівників КП «Житломасив» зустріли з радістю. Але як тільки почався ремонт, ентузіазм людей дещо зменшився. З одного боку комунальники оновили стіни під’їзду, що не може не радувати, а з іншого – вони вщент забруднили двері квартир, підлогу та вікна фарбою та вапном. Кожного вечора мешканці вимушені були самостійно наводити лад після такого ремонту. Але все ж більшість мешканців на такі незручності не нарікають, і радіють навіть  такому ремонту.

Ми отримали роз’яснення у співробітникоів КП. Як нам повідомили, у тарифній сітці КП «Житломасив» такого пункту, як прибирання під’їзду після ремонтних робіт, немає. Більше того, якщо комунальники заздалегідь попередили  мешканців про ремонт, як у даному випадку, то люди повинні самостійно вжити профілактичні заходи та забезпечити збереження під’їзду від забруднення. Інша справа, що і працівникам потрібно дотримуватися етичних норм і проводити ремонт більш охайно.