Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Рублять по живому

Рублять по живому

У досить неприємну і, водночас, курйозну історію потрапила депутат Мелітопольської міської ради Ірина Славова. Під її вікнами комунальники обрізали гілки цілком здорового дерева, яке давало тінь мешканцям декількох квартир багатоповерхового будинку. На обурення депутатки комунальники, які проводили роботи, відповіли, що діють згідно із запитом… самої Ірини Славової і порадили жінці звернутися до свого однопартійця від БПП «Солідарність», заступника міського голови - Івана Федорова

 

Про цю неприємну, як для себе історію, яка, втім, досить яскраво характеризує мелітопольську владу в цілому, депутат міської ради Ірина Славова написала на своїй сторінці у Фейсбук. Ми вже неодноразово розповідали про те, як місцеві комунальники за вказівкою місцевої влади нищать цілком здорові дерева під шляхетним приводом обрізки сухостою. Подейкують, що гілля йде для опалення приватних міні-котелень, які входять до сфери бізнес-інтересів заступника мера Івана Федорова. Провладні депутати, вочевидь, згідно партійної дисципліни, про це неподобство чиновників мовчали, аж поки це не торкнулося їх особисто. Отже, якось вранці Ірина Славова прокинулося від звуків електропили, якою спилювалися гілки, які дають затінок. Депутатка, під час розмови з комунальниками намагалася з’ясувати – навіщо вони це роблять. Відповідь була несподіваною.  

Цілком зрозуміло, що обурюватися на заступника мера Івана Федорова та свого одно партійця Ірина Славова не може, тому винними були призначені комунальники, та сусіди, які начебто їх викликали і т.д. Але сама ситуація наочно  демонструє те, що влада заради досягнення своїх інтересів зовсім не переймається інтересами пересічних громадян. А ситуація з депутатом із команди мера Іриною Славовою цілком попадає під вислів – ліс рубають – тріски летять.