Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Кікбоксинг

Кікбоксинг

З 19-го по 22-ге жовтня в Харкові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу за версією ІСКА серед молоді, юніорів і юнаків. У цих змаганнях медалі розігрували 396 спортсменів з 16-ти областей країни. Мета змагань – відбір кандидатів до збірної команди України для участі в чемпіонаті світу з кікбоксингу в травні 2018-го року. Запорізьку область на цих змаганнях відмінно представили мелітопольські спортсмени - вихованці мелітопольського центру єдиноборств "Динамо" (тренери Олександр і Володимир Ящуки) і спортсмени з клубу "Вікінг" під керівництвом Олександра Кучеркова

В цілому Мелітополь завоював 11 золотих, 3 срібних і 6 бронзових медалей. Ілля Філоненко, який виступав у вазі 40 кілограмів, здобув золото у розділі «семі-хард» і срібло у розділі «фул-контакт». Артем Мишковець став переможцем у «семі-хард» і бронзовим призером у розділі «фул». Антон Танасов отримав срібло у «лайті» і бронзу - у «семі». Турал Баширов став першим у розділах «лоу-контакт», «К-1» та «К-1»-лайт і третім у «фул-контакті». Максим Бекиров здобув три золота у «фул», «лоу» і «К-1» та бронзу у «К-1»-лайт. А Микита Макаренко став чемпіоном у розділах «лоу» і «фул», срібним призером у «К-1» і бронзовим у «К-1»-лайт.

За підсумками чемпіонату України кандидатами у збірну для участі в чемпіонаті світу 2018-го року в Києві зараховані Ілля Філоненко, Максим Бекиров, Артем Мишковець, Антон Танасов та Турал Баширов.