Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Бокс

Бокс

З 18-го по 20-і жовтня в Запоріжжі проходила першість Запорізької області з боксу серед молоді у вікових категоріях 17-18 років. На рингу зустрічалися найсильніші боксери з багатьох міст України. Були серед них і вихованці відділення боксу мелітопольської ДЮСШ №1, підопічні тренера Сергія Онищенка Богдан Толмачов і Ілля Мовчан. Вони продемонстрували відмінні результати

Богдан Толмачев виступав у ваговій категорії до сімдесят п’яти  кілограмів. Спортсмен упевнено виграв два поєдинки і завоював золото. А Ілля Мовчан у своїй вазі до 64-х кілограмів став срібним призером змагань.

Зараз мелітопольські боксери готуються до чемпіонату України по боксу серед молоді, проведення якого заплановане на 8-го листопада.