Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Кіокушин-карате

Кіокушин-карате

22-го жовтня вихованці спортивного клубу «Winner» розіграли медалі в Дніпрі на другому міжнародному турнірі з кіокушин-карате пам'яті бранч-чифа Віктора Матюшина IKO серед дітей, юнаків, дівчат, дорослих і ветеранів в розділах «кумітэ» і «ката». Щоб вшанувати пам'ять бранч-чифа Матюшина і помірятися силами із суперниками на татамі у спортивному комплексі «Олімпія» зібралося близько 500 спортсменів з різних куточків України, а також з республіки Молдова. Були серед них і мелітопольці, яких тренує Євген Виниченко

 

П'ятірка Мелітополя із СК "Winner" змагалася в розділі «ката», а сімнадцять спортсменів - в «кумите». І якщо в розділі «ката» хлопцям не вдалося стати призерами змагань, то в "куміте" вони привезли з турніру 11 медалей. Перші місця зайняли: Михайло Жмакін, Арсеній Глущенко, Ростислав Безверхній, Микита Лукьяненко, а Іван Єременко став володарем двох золотих винагород.

Друге місце завоював Дмитро Шевченко, а бронзовими призерами турніру стали Максим Голощепов, Владислав Карпич, Владислав Чорних і Максим Ильченко. Нагороду «За кращу техніку» отримав Ростислав Безверхній. Слід зазначити, що в якості бічного судді на такому відповідальному турнірі відмінно виступила Ольга Воскобойник.