Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Сходинки до мрії»: в музеї відкрилася виставка дитячих малюнків

«Сходинки до мрії»: в музеї відкрилася виставка дитячих малюнків

«Сходинки до мрії»- під такою назвою в перший день листопада в міському краєзнавчому музеї відкрилася виставка дитячих малюнків вихованців студії образотворчого мистецтва "Веселка" гімназії № 9. Картини юних художників вражають оригінальністю і творчим підходом до зображення навколишнього світу. На відкритті виставки побувала наш кореспондент Олеся Грусньова

 

Кожна дитина неодмінно має свій талант, завдання педагогів - його побачити і допомогти розвивати. У цьому впевнені вчителі гімназії № 9, на базі якої вже протягом декількох років працює студія образотворчого мистецтва «Веселка». У ній хлопчики й дівчатка різного віку вчаться малювати у різних техніках та жанрах. Керівник студії -  педагог з малювання Володимир Антонюк -  запропонував директору музею Лейлі Ібрагімовій організувати виставку творчих робіт його вихованців. Ідея була з задоволенням підтримана, так і народилася виставка малюнків «Сходинки до мрії». Роботи юних художників розташовані в одному з найбільших виставкових залів музею. На відкриття виставки прийшли автори картин, учні дев'ятої гімназії, їхні друзі з інших шкіл міста, вчителі та батьки. Всього на виставці представлено двісті сімдесят одна робота двадцяти восьми вихованців студії «Веселка».

На дитячих полотнах можна побачити диких і домашніх тварин, пейзажі, натюрморти, портрети, картини на історичні теми. Заворожують красою морські та гірські ландшафти, міські пейзажі.  Крім картин на виставці представлені вироби з дерева, ниток, тканини і бісеру. Кожна представлена картина або поробка - справжній шедевр, виконаний з фантазією. Виставка дитячих творчих робіт в міському краєзнавчому музеї працюватиме протягом місяця.