Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Проводи Артура Кушнарьова у останню путь

Проводи Артура Кушнарьова у останню путь

Сьогодні мелітопольці в останній путь проводжали Артура Сергійовича Кушнарьова. Попрощатися з Почесним громадянином Мелітополя, який пішов з життя на вісімдесят третьому році життя, прийшли колеги по роботі, родичі та друзі покійного – ті, з ким він багато років працював на благо розвитку нашого краю

 

Доктор технічних наук, учений-аграрій, професор і заслужений працівник освіти України Артур Кушнарьов більше сорока п’ять років був керівником структурних підрозділів Таврійського агротехнологічного університету. Також він відомий як автор п'яти монографій, двох навчальних посібників і двохсот сорока наукових робіт. З 2010-го року носив звання Почесний громадянин Мелітополя. За життя очолював Координаційну раду країн СНД з проблем прибирання і післяжнивної обробки зернових. У пам’яті тих, хто працював з Артуром Сергійовичем у різних сферах, він залишиться мудрим керівником та освіченим науковцем.

Артур Кушнарьов був засновником декількох напрямків в аграрній науці, серед яких прибирання зернових методом очосу і виготовлення регулярних волоконно-оптичних джгутів. У Мелітопольському інституті механізації сільського господарства він був асистентом, доцентом, проректором з науковій роботи, завідуючим кафедрою теоретичної механіки. В період з 1993-го по 1997-й роки був гендиректором інституту механізації тваринництва Української академії аграрних наук в Запоріжжі. З 1997-го року - завкафедрою Таврійського агротехнологічного університету. Редакція телекомпанії МТВ-плюс висловлює співчуття рідним і близьким покійного.