Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ 4-й відкритий міжрегіональний турнір-меморіал з волейболу

4-й відкритий міжрегіональний турнір-меморіал з волейболу

10-го і 11-го листопада на базі мелітопольської ДЮСШ №1 буде проходити 4-й відкритий міжрегіональний турнір-меморіал з волейболу серед жіночих і чоловічих команд, присвячений пам'яті спортсменки Валентини Попової, яка передчасно пішла з життя

Нагадаємо, у 2016-му році у змаганнях брали участь 10 команд - 4 чоловічих і 6 жіночих з Мелітополя, Дніпродзержинська, Тернівки, Бердянську, Оріхіва і Якимівки. Тоді за підсумками змагань чемпіоном турніру-меморіалу серед жінок стала команда "Мелітопольська черешенька", яка обіграла іншу мелітопольську команду "Агат", бронзу завоювала команда з Тернівки Дніпропетровської області. Серед чоловічих команд перше місце посіла команда з Бердянську, яка отримала перемогу над суперниками з Мелітополя з команди "Горизонт". На третій ступінь п'єдесталу піднялися волейболісти команди "Мелітополь-2".