Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутат облради відвідав село Нове

Депутат облради відвідав село Нове

Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку продовжують активно працювати на ввірених територіях та спілкуватися з людьми. Зараз вони формують списки проектів для фінансування зі своїх депутатських фондів на 2018-ій рік

 

Депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олег Буряк відвідав село Нове, тут він поспілкувався з керівництвом сільської ради та провів прийом громадян. Переважна більшість сільчан, які звернулися до депутата, нарікали на вкрай скрутне матеріальне становище. Мізерних зарплат та пенсій ледве вистачає на життя, а ось лікуватися та робити операції людям ні за що. Усі, хто звернувся до Олега Буряка за матеріальною допомогою на лікування, отримають кошти з його депутатського фонду. Голова Новенської сільської ради Валентин Бутенко розповів депутату облради про найгостріші проблеми сіл, попросив підтримки у голосуванні за виділення коштів на ремонт каналізації.

Також сільський голова розповів про те, що у Данило-Іванівській школі силами сільради зроблено ремонт, замінені вікна, а ось на технічне оснащення коштів немає.

Олег Буряк пообіцяв надати допомогу у придбанні сучасного мультимедійного комплексу для Данило-Іванівської школи.