Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі вибрали «Княгиню - 2017»

У Мелітополі вибрали «Княгиню - 2017»

8-го листопада на головній сцені Мелітополя в ДК ім. Шевченка пройшов традиційний щорічний конкурс краси «Княгиня Мелітополя». Цього року за титул боролися 12 дівчат. Вибрати кращу з кращих виявилося досить складно. У цьому переконалася наш журналіст Олеся Грусньова, яка була у складі журі конкурсу

 

Сьомий рік свято грації, краси і таланту городянам дарує конкурс «Княгиня Мелітополя», організатором якого виступає арт-студія «Miss Brilliants», керівник Саїда Азімова. Дванадцять чарівних красунь цього року боролися за престижний титул. До складу журі конкурсу увійшли візажисти, представники індустрії моди, краси, рекламного бізнесу та журналісти. Ведучими вечора були модель «Miss Brilliants» Поліна Філіппова і актор і гуморист Олег Якубін. У першому виході «Візитка» конкурсантки постали перед залом для глядачів в одязі з логотипом арт-студії «Miss Brilliant». Кожну дівчину щедро обдаровували оплесками їх групи підтримки. У другому виході на сцену під назвою «Сон» учасниці конкурсу постали перед залом в колекції піжамних костюмів. Гостям барвистого шоу був також продемонстрований відеофільм, в якому дівчата відповідали на питання ведучої. Третьою появою учасниць на сцені було дефіле в купальниках.

Між конкурсними виходами глядачам свої яскраві номери дарували солісти і творчі колективи нашого міста: спортивно-танцювальний клуб «Х-місія», вокальна студія «Дівойс», школа східної хореографії «Аміра-денс», танцювальні колективи «Нон-стоп» і «Карамель », народний цирк« Полум'я молодості ». Також заряд позитиву гостям шоу подарували вихованки арт-студії «Miss Brilliants» в двох танцювальних постановках. У фінальному виході на сцену дванадцять красунь постали в вечірніх сукнях.

За доброю традицією всі конкурсантки отримали подарунки від партнерів та спонсорів свята краси. За підсумками конкурсу титул четвертої віце міс був присуджений Маргариті Афанасьєвій, третьою віце міс стала - Ганна Передерій, другою - Варвара Трегубова, першою - Анжеліка Кондратенко. Титул «ТОП Княгиня Мелітополя» дістався Дарині Симоненковій, «Міс фото» - Євгенії Дурман. Переможницею конкурсу і володаркою титулу «Княгиня Мелітополя 2017» стала Олександра Щербініна. В цьому році думки суддів і учасників он-лайн голосували співпали. Олександа Щербініна більшістю голосів мелітопольців була обрана і «Міс глядацьких симпатій». Олександрі дев'ятнадцять років, вона - студентка другого курсу МДПУ ім. Б. Хмельницького, займається спортивними бальними танцями в колективі «Феєрія». Головна княгиня і віце-міс отримали корони, стрічки та золоті прикраси в подарунок, а глядачі - масу позитивних емоцій до наступного свята краси і творчості.