Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ 3-го і 4-го листопада в Києві відбувся Кубок України з кіокушин-карате

3-го і 4-го листопада в Києві відбувся Кубок України з кіокушин-карате

У змаганнях взяли участь 250 спортсменів з 10-ти регіонів України. Були серед них семеро вихованців Мелітопольської міської федерації кіокушин-карате. Вони продемонстрували відмінні результати та поповнили командний кошик черговими медалями

Золото завоював мелітопольський каратист Сурен Казарян. Срібними призерами змагань стали Владислав Інодін, Данило Єрмоленко і Вадим Рябов, а Володимир Іванченко і Ксенія Майборода стали володарями бронзових медалей.

До змагань спортсменів підготували Олексій Школяренко і Владислав Інодін. Одинадцятого листопада вихованці молочанського відділення федерації кіокушин-карате під керівництвом Артема Зінов’єва розіграють медалі на Кубку мера Молочанську.