Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Кубок України з кіокушин-карате

Кубок України з кіокушин-карате

Вихованці мелітопольського спортивного клубу «Winner» гідно представили своє місто на Кубку України з кіокушин-карате в Києві

 

Там 4-го листопада в розділах «ката» і «куміте» змагалися 250 каратистів з Миколаївської, Херсонської, Одеської, Київської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Дніпропетровської і Запорізької областей. Мелітополь у складі збірної Запорізької області представляли шестеро спортсменів клубу «Winner», які завоювали сім медалей.

У розділі «ката» срібну медаль завоювала Каріна Комарова, яка до того ж добре впоралася з бічним суддівством, яке здійснювала від мелітопольської команди. У розділі «кумітэ» чемпіонами і володарями Кубку України стали Богдан Лузгарев і Владислав Карпич.

Друге місце зайняли Владислав Чорних і Олег Воскобойник, який завоював дві срібні медалі в різних вікових категоріях. Бронзу у важкій боротьбі, незважаючи на травмовану руку, здобув  Микита Лук’яненко. Призери змагань були нагороджені кубками, медалями і грамотами. Спортсменів до змагань підготував Євген Виниченко.