Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Волейбол

Волейбол

11-го листопада на базі мелітопольської ДЮСШ №1 пройшов 4-й відкритий міжрегіональний турнір-меморіал з волейболу серед жіночих і чоловічих команд, присвячений пам'яті спортсменки Валентини Поповой, що передчасно пішла з життя. У змаганнях взяли участь п’ять чоловічих і вісім жіночих команд з Мелітополя, Дніпродзержинську, Тернівки, Харківа, Бердянську, Оріхова, Дніпра, Тернівки Дніпропетровської області і Кривого Рогу

Усі згадували теплими словами свою вірну подругу, відмінну спортсменку і хорошу людину.

За підсумками змагань чемпіоном турніру-меморіалу серед жінок у категорії 40-ПЛЮС стала мелітопольська команда «Агат», що обіграла іншу команду «Темпо» з Дніпропетровської області , бронзу завоювала команда «Мелітопольська черешенька». У категорії 50-ПЛЮС серед жінок перемогла «Мелітопольська черешенька», друге і третє місця завоювали відповідно спортсменки з Дніпра і Дніпродзержинську. Серед чоловічих команд перше місце зайняла команда з Мелітополя «Горизонт», яка отримала перемогу над суперниками з Бердянську. На третій ступінь п'єдесталу піднялися волейболісти команди з Дніпра. Усі спортсмени і тренери виражають вдячність рідним і близьким Валентини Поповой за організацію і проведення турніру.