Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ 10 ОГШБ запрошує контрактників

10 ОГШБ запрошує контрактників

10-та окрема гірсько-штурмова бригада проводить набір громадян України для проходження військової служби за контрактом в збройних силах України. Військовослужбовцям збройних сил України держава гарантує стабільне грошове та речове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу, безкоштовне медичне обслуговування, тощо. Місце дислокації бригади – місто Коломия

 

Десята окрема гірсько-штурмова бригада була сформована у вересні 2015 року в місті Біла Церква. За рік існування підрозділ пройшов етап складних навчань. А потім почався фронтовий період, тобто «відрядження» в зону АТО. 

З травня по листопад 2016-го року бригада знаходилася на Сході, де під Донецьком, в районі Мар’їнки та Красногорівки, надійно утримувала  ввірену їй смугу відповідальності. З моменту повернення в Коломию у бригаду прийшло багато нових молодих бійців,  з яких треба було зробити професійних воїнів.  І цей процес, тобто  поповнення особового складу бригади триває й досі. При тому, що десята бригада має гірсько-штурмову специфіку, там раді бачити представників абсолютно всіх військових спеціальностей.

Якщо чоловік під час попередньої строкової служби був артилеристом, мінометником, кулеметником, механіком-водієм, зв’язківцем, гранатометником, кухаром, тощо, то тут для нього знайдеться робота за військовою спеціальністю. Якщо раптом хтось вирішить розпочати контрактну службу у «десятці», йому вже не треба їхати на кілька місяців до навчального центру, як раніше, наприклад, у Старичі,  Яворів, чи  «Десну». Тепер, щодо оформлення на контракт, можна звертатись напряму у штаб бригади у Коломиї, або, у місцевий  військомат.

Якщо ви приєднатися до 10-ї гірсько-штурмової бригади, телефонуйте за номером: (097) 764-37-20.