Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Школярі знімали ролики про вчителів інформатики

Школярі знімали ролики про вчителів інформатики

Професія вчителя інформатики – найцікавіша та найсучасніша. Це довели мелітопольські школярі, які брали участь у конкурсі відео робіт під назвою «I-Teacher-2017»

 

Конкурс відеороликів про професію вчителя інформатики «I-Teacher-2017» був оголошений кафедрою інформатики та кібернетики Мелітопольського педагогічного університету. У ньому взяли участь дев’ять  мелітопольських шкіл та школа із села Вознесенка. Організатори конкурсу ставили мету популяризувати професію вчителя інформатики як актуальну та затребувану на ринку праці.

В’ячеслав Осадчий (зав. кафедрою інформатики і кібернетики): «Ми проводимо конкурс не тільки для того, щоб популяризувати професію вчителя інформатики, а щоб показати, що вчитель інформатики повинен бути новатором, про блокчейни і кібервалюти повинен розповідати».

Школярі представили на конкурс 20 відеороликів, у яких показали багатогранність професії вчителя інформатики.

За результатами голосування на ютуб найбільшу кількість голосів набрав відеоролик 7-ої школи, переможці отримали у подарунок екшен-камеру. Найкреативнішими  стали учні п’ятої гімназії, їх також нагородили екшен-камерою.  Приз глядацьких симпатій отримали учні 23-ї школи, їм організатори подарували окуляри віртуальної реальності. Ректор університету Анатолій Солоненко подякував школярам за активну участь у конкурсі та запросив у майбутньому на навчання.