Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Будинок з фільму жахів

Будинок з фільму жахів

Команда мера Сергія Мінька, зокрема співробітники та керівництво КП «Житломасив» не звертає уваги на стан невеликих міських багатоквартирних будинків. Ми вже неодноразово розповідали про проблеми, з якими вимушені жити мешканці дво- або триповерхівок, і які не вирішуються роками. Люди не можуть домогтися від влади навіть елементарного ремонту своїх осель. Усю жахливість ситуації уособлює в собі один з таких будинків за адресою: вулиця Шмідта, 24

 

Цей триповерховий будинок - пенсійного віку. Зараз йому близько 60 років. Доречі, як і багатьом його мешканцям, які вже розміняли сьомий, а то й восьмий десяток свого життя. Але якщо люди за цей час неодноразово для покращення свого стану зверталися до лікарів, то німа будівля з середини минулого століття стоїть без-будь якої допомоги ззовні. Це призвело до того, що будинок руйнується майже на очах - на очах мешканців, які в ньому проживають. І останні зовсім не горять бажанням в один сумний день залишитись без даху над головою.

І дійсно, в будинку є проблемним майже все – від напівзруйнованого даху до затопленого нечистотами підвалу. Люди безліч разів намагалися привернути до цього увагу і комунальників, і свого депутата від Блоку Петра Порошенка Валерія Міщенка, але все дарма. Більш того, місцева влада замість того, щоб допомогти, навпаки створює мешканцям додаткові незручності.

Створене мером та його заступниками КП «Житломасив» опікується лише тими великими будинками, змешканців яких можна зібрати багато грошей. Інші ж залишаються сам на сам зі своїми проблемами. І це при тому, що мешканці  усіх будинків платять комунальникам. Така політика підприємства призводить до того, що все частіше на адресу влади від мелітопольців лунають такі слова.