Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутати від Опозиційного блоку придбали апарат УЗД для дитячої лікарні

Депутати від Опозиційного блоку придбали апарат УЗД для дитячої лікарні

Допомогу – туди, де вона потрібна. Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку зробили вкрай потрібний подарунок для Запорізької міської дитячої багатопрофільної лікарні №5. За кошти зі своїх депутатських фондів народні обранці придбали для лікарні сучасний апарат для ультразвукової діагностики

 

Запорізька міська дитяча багатопрофільна лікарня – один з найбільших медичних закладів регіону. Тут надають кваліфіковану допомогу дітям з усієї Запорізької області. Нещодавно у лікарні вийшов з ладу єдиний апарат ультразвукової діагностики, а між тим, ним щороку робили понад 40-ка тисяч досліджень. На прохання медиків допомогти відгукнулися депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку. За кошти зі своїх депутатських фондів вони придбали сучасний стаціонарний апарат УЗД експертного класу.

Ярослав Криль (депутат Запорізької облради (Опозиційний блок): «Понад 2 мільйони гривень ми виділили, цей апарат дасть можливість на новому рівні обслуговувати пацієнтів».

Оскільки у Запорізькій дитячій лікарні №5 проходять лікування і діти з Мелітополя, фінансовий внесок у придбання сучасного апарата УЗД дробили і депутати обласної ради  від нашого міста – Віталій Балицький, Олег Буряк та інші. Головний лікар Андрій Запорожченко подякував усім депутатам за можливість надавати дітям області більш якісні послуги з діагностики різноманітних захворювань.
Лікар додав, що новий апарат УЗД дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях. Усі дослідження на апараті – безкоштовні.
Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради (Опозиційний блок): «Я запитав у лікаря, і він відповів, що абсолютно для всіх цей апарат буде безкоштовним, для всіх жителів області».

Зміни на краще у медичній системі країни потрібні, впевнені депутати Опозиційного блоку”, але не такі, що зараз запропоновані центральною владою.
Завдяки представникам “Опозиційного блоку” транспортна служба лікарні на початку цього року поповнилась п’ятьма новими санітарними автомобілями.