Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Приазовському нацпарку – Дні відритих дверей

У Приазовському нацпарку – Дні відритих дверей

Приазовський національний парк цього тижня проводить дні відкритих дверей. Його наукові співробітники запрошують на екскурсії школярів та студентів, а сьогодні до парку завітав колектив викладачів Мелітопольського еколого-натуралістичного центру

 

Приазовський національний природний парк був створений у 2010-ому році. Він охоплює територію Мелітопольського, Бердянського, Приазовського та Якимівського району, загальною площею понад 78 тисяч гектарів. Головні завдання співробітників природного національного парку – вивчення, збереження та примноження біорізноманіття території, прилеглої до північно-західного узбережжя Азовського моря. Спеціалісти нацпарку тісно співпрацюють з Мелітопольским центром дитячої еколого-натуралістичної творчості – залучають дітей до наукової діяльності, проводять спільні заходи.

Тетяна Кот (директор Мелітопольского центру дитячої еколого-натуралістичної творчості): «Проведення  еколого-натуралістичного табору на Молочному лимані, коли діти 14 днів живуть у палатках, це дуже цікаво».

Співробітники нацпарку провели для викладачів екоцентру цікаву екскурсію, окреслили плани на майбутню співпрацю,  розповіли про свою наукову діяльність.

Наталія Барабоха (начальник наукового відділу Приазовського нацпарку): «Наше головне завдання – збереження біорізноманіття, ми беремо участь у наукових конференціях, залучаємо дітей».

Своїми науковими надбаннями співробітники Приазовського національного парку радо діляться з школярами та студентами. Для них впродовж трьох днів будуть проведені пізнавальні екскурсії.