Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Майстер класи по-мелітопольски

Майстер класи по-мелітопольски

Приготувати картопляні мушлі, фаршировані копченою грудинкою з помідорами і здивувати своїми кулінарними шедеврами членів жюрі – такі завдання сьогодні треба було виконати учням 3-го курсу торгово-професійного ліцею під час конкурсу профмайстерності

 

Цього року в конкурсі профмайстерності «кращий за професією кухар», який у торгово-професійному ліцеї вже став традиційним, брали участь шестеро майбутніх кухарів – п’ять дівчат і один юнак. Учбова лабораторія на декілька годин перетворилася на справжню кулінарну майстерню. Перед конкурсантами було завдання  - з картоплі зробити мушлі з начинкою з томатів та шматочків грудинки. Страву конкурсантам необхідно було подати на теплій тарілці, прикрасивши зеленню і продуктами, які входили до складу страви.

Конкурсанти зазначили що у кожного з них є свої секрети і рецепти улюблених блюд, якими, незважаючи на швидкість їх приготування, можна здивувати своїх друзів та родичів. Учні ліцею розповіли про те, чому вони вирішили пов'язати своє життя зі «смачною» професією.

З великою зацікавленістю за процесами спостерігали дівчата з молодших курсів. Вони занотовували для себе особливості приготування страв, а також вчилися роботі перед аудиторією і членами журі.

Картопляні мушлі конкурсантки Тетяни Храбрової рішенням суддів були визнані кращими за усіма критеріями. Вона отримала нагороду у розмірі 100 відсотків від мінімальної стипендії, що складає чотириста п’ятнадцять гривень. Грошовий приз у 80 відсотків від стипендії, а саме 332 гривні, отримала Анастасія Юркова, яка зайняла друге місце. Третього призера під номером п’ять – Олександра Герасименка члени журі заохотили грошовим призом у розмірі 60 відсотків від мінімальної стипендії, а це 208 гривень.