Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Карате

Карате

На минулих вихідних на базі мелітопольської ДЮСШ №3 пройшов 25-й ювілейний Кубок з карате "Таврія-2017". У змаганнях взяли участь 69 спортсменів з Мелітополя, Запоріжжя і Херсона. Мелітопольську школу карате представляли клуби "Атемі", "Пума" (тренер Владислав Семченко), "Прайд", "Дарсай" (тренер Костянтин Штепа) і «Олімп» (тренери Олексій Галактіонов і Ганна Бескоровайна). Цей традиційний турнір, що збирає щороку велику кількість глядачів, пройшов на високому організаційному і технічному рівні

В якості почесного гостя на турнірі був присутній один з його засновників Віктор Велков.

Сподівання своїх наставників виправдали досвідчені каратисти, проте і юні спортсмени намагалися не поступатися старшим одноклубникам у своїй майстерності. На думку суддів і тренерів, найяскравішу техніку продемонстрували вихованці клубу «Саторі» з Запоріжжя, які зайняли в загальнокомандному заліку перше місце і завоювали головний трофей - Кубок «Таврія-2017». Друге місце посіли вихованці мелітопольського клубу «Прайд», 3-е місце розділили вихованці ще двох мелітопольських клубів «Атемі» і "Пума". Мелітопольська міська федерація спортивного карате дякує управлінню молоді і спорту за сприяння в організації змагань.