Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Вистава «Зона»: пошук відповідей на одвічні питання

Вистава «Зона»: пошук відповідей на одвічні питання

Цього тижня на головній сцені міста йде вистава «Зона» народного театру драми та комедії «Время». У постановці актори піднімають шукають відповіді на питання «Хто винен?» І «Що робити?». Герої вистави опиняються за гратами з різних причин, глядачі глибоко переймаються їхніми долями та історією кожного персонажа. Виставу відвідала наша знімальна група

 

Повний зал школярів, тепла дружня атмосфера, скромні декорації на сцені. На перший погляд може здатися, що мелітопольські старшокласники прийшли подивитися чергову виставу народного театру драми и комедії «Время» і театру-студії «Гаудеамус» педуніверситету. Проте, вже з перших хвилин появи на сцені акторів вистави глядачам стало зрозуміло, що мова піде про серйозні речі і злободенні проблеми. Вистава «Зона» -  публіцистична драма за мотивами драматургії Едварда Родзинського та творів Юрія Покальчука вже була поставлена в Мелітополі дев'ять років тому. В нинішній постановці увесь акторський склад новий, окрім акторки, що грає начальницю колонії. У виставі йдеться про долю дівчат - підлітків, які з тих чи інших причин потрапили на перевиховання до колонії для неповнолітніх.

Актори кажуть, що грати ролі у такій актуальній виставі, що змушує глядачів замислитися, - це велика відповідальність. Кожна акторка намагається якомога краще  розкрити характер своєї героїні та розповісти про її долю:  одна з дівчин - з благополучної сім'ї, їй не вистачало екстриму і вона опинилася у поганій компанії, другу - звинувачують в нібито відмові від своєї дитини, третю - підставили і таке інше. У всіх них різний життєвий шлях, але опинившись в одному місці, на зоні, вони повинні вижити в жорстких умовах і залишитися людиною. Закінчується спектакль «хепі ендом».

Вистава «Зона» на головній сцені міста в ДК ім. Шевченка буде йти до кінця тижня. Перші постановки вже подивилися сотні мелітопольських школярів.