Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Кіокушин-карате

Кіокушин-карате

18-го листопада в Кам’янському пройшов відкритий чемпіонат міста з кіокушин-карате, який зібрав 280 спортсменів різних вікових груп з Мелітополя, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Харківа і Кам’янського. Була серед них і команда мелітопольського спортклубу «Віннер» у складі 12-ти каратистів. За підсумками змагань підопічні Євгена Виниченко завоювали 8 медалей

Чемпіонами у своїх вагових і вікових категоріях стали Арсеній Глущенко, Ростислав Безверхній, Максим Ільченко і Дмитро Руссу. Владислав Чорних і Максим Голощепов здобули срібло, а Дмитро Шевченко і Владислав Карпич стали бронзовими призерами змагань.

Відмінно впорався з завданням бічного судді Максим Ільченко, який виступав від мелітопольської команди спортклубу «Віннер». Проведення наступних змагань заплановано на грудень.