Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Спортивна акробатика

Спортивна акробатика

18-го листопада на базі мелітопольської ДЮСШ №1 відбувся Кубок Запорізької області зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях взяли участь 180 спортсменів у складі 9-ти команд з Мелітополя, Дніпра, Києва, Енергодару, Бердянську, Молочанську, Токмаку і Кам’янського. Честь Мелітополя захищали 55 вихованців ДЮСШ №1

Мелітопольські акробати продемонстрували відмінні результати і здобули 11 золотих, 4 срібних і 6 бронзових медалей. Серед спортсменів, які виступали по програмі майстрів спорту, перше і друге місце зайняли Лада Гнутова і Андрій Коломоєць. По програмі кандидатів в майстри спорту переможницею стала Андріана Бірюкова, а Ярослав Щапов став бронзовим призером змагань. Також перші місця в різних вікових групах і програмах завоювали Егор Єременко, Дарья Коломоєць, Вікторія Токарева, Руслана Кацал, Юрій Павлюков, Максим Красновид, Артем Митієв, Світлана Могилевцева, Улляна Коваленко.

До змагань хлопців та дівчат підготували Оксана Львова, Ігор Лосевич, Тетяна Чайка, Валерія Ніколаєва і Дарья Лесничая.