Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Україні лютує кір

В Україні лютує кір

В Україні кір вкладає людей у лікарняні ліжка. Запорізька область, на жаль, - серед лідерів за кількістю хворих. Протягом останніх двох місяців у Запоріжжі та прилеглих населених пунктах виявили 122-є хворих на кір

 

Кір – це надзвичайно заразне вірусне захворювання, яке супроводжується високою температурою та висипанням на шкірі. У Мелітополі поки не зафіксовано жодного випадку захворювання на кір, але враховуючи те, що у обласному центрі вже 122-є захворівших, і що хвороба висококонтагіозна, медики радять усім бути пильними. Єдиний спосіб керувати інфекцією – вакцинація. Через те, що деякі батьки відмовляються від щеплень, їх діти хворіють.

Роман Скляров (головний санітарний лікар м.Мелітополя): «У Запорізькій  області спалах кору, 122 хворих. І усі вони були не вакциновані. А інші. Серед хворих, не були ревакциновані, з різних причин».

Кір входить до національного календаря щеплень, отже вакциною усіх забезпечує держава. Щеплення від кору – безкоштовні.

Роман Скляров (головний санітарний лікар м.Мелітополя): «На сьогоднішній день КПК у нас у наявності, у лікувальній мережі, для дітей і дорослих, будь-ласка, можна робити щеплення».

Вакцинація проти кору проводиться дітям у віці 1 рік, ревакцинація – у 6 років. Також імунізацію проводять у підлітковому віці та дорослим у віці до 35-ти років.