Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Нездолані маршрутники

Нездолані маршрутники

Керівництво Мелітополя ніяк не може навести лад у сфері пасажироперевезень. Але визнавати це чиновники не бажають. Після підвищення вартості проїзду до 4 гривень, на яке пішла місцева влада, водії маршрутних таксі, в свою чергу, повинні були по-перше офіційно працевлаштуватися, а, по-друге, видавати пасажирам проїзний квиток. Між тим в реальності усе інакше

 

Мелітопольці жаліються на те, що з підвищенням вартості перевезень в міських маршрутках якість послуг, що надають перевізники, так і не підвищилася. У своїй більшості водії не надають пасажирам проїзні квитки, які ними можуть бути використані у разі потреби для захисту своїх прав. І команда мера Сергія Мінька нічого з цим подіяти не може. Прикладом безпорадності чиновників стала відповідь заступника міського голови Івана Федорова, який у понеділок, 4 грудня, пообіцяв почати проводи профілактичні заходи з водіями починаючи… з першого грудня!

Між тим, за словами чиновника, спостерігається позитивна тенденція у питанні офіційного оформлення водіїв маршруток на працю. Такі дані надає пенсійний фонд. Але для преси їх оприлюднять лише після 10 грудня.