Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Останні зусилля перед святами

Останні зусилля перед святами

Перед зимовою перервою у Мелітополі проводять останні ремонтні роботи. Їх планують закінчити до двадцятих чисел грудня

 

Зараз у нашому місті будуються чотири новеньких футбольних поля зі штучним газоном. Роботи перебувають на фінальній стадії. Ці спортивні об’єкти знаходяться у дворах шкіл № 4,7,8 і 11. Вартість кожного – півтора мільйони гривень. Половина коштів надійшла з державного бюджету, ще 20 відсотків – з обласного. І лише третину грошей виділив  Мелітополь. Нагадаємо, одне таке поле вже є в нашому місті. Воно облаштоване біля стадіону ім. Олега Олексенко за програмою Федерації футболу України «Хет-трік».

А у школі № 23 цього року з’явиться сучасний спортивний зал, капітальний ремонт якого вже майже закінчено. Його вартість – 1,8 млн гривень, кошти виділені місту в рамках субвенції.  Окрім самого залу до ладу приводяться і супутні приміщення – душові, роздягальні, туалети.

Нові  туалети будуть у СШ № 1. Зараз там проводиться ремонт санвузлів на двох поверхах. Гроші у розмірі 100 тисяч гривень зі свого депутатського фонду на це виділила депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Світлана Абдурахманова.

На вулиці Стамболі проводяться роботи із заміни старих бордюрів на нові. Це вже виконується план на 2018 рік. Крім того тут завершений монтаж решіток зливової каналізації.

А на вулиці Олександра Невського на цьому тижні буде розширена проїжджа частина. Але перекривати рух транспорту у цьому районі комунальники поки що не планують.