Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Музична школа №1 отримала у подарунок сучасне обладнання

Музична школа №1 отримала у подарунок сучасне обладнання

Мелітопольська дитяча музична школа №1 отримала подарунки до Нового року. Сучасне музичне обладнання для дітей за кошти зі свого депутатського фонду придбав депутат Запорізької обласної ради Андрій Кушніренко

 

Мелітопольська дитяча музична школа №1 – один з провідних позашкільних навчальних закладів. Зараз тут музичні знання отримують 350 дітей. За словами директора школи Тамари Козиненко, цього року у школі відремонтована покрівля, санвузли, замінені вікна, а тепер школа отримала сучасне обладнання від депутата Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Андрія Кушніренка. Побачити його у дії керівництво школи запросило помічника депутата Наталю Ігнатьєву та депутата міської ради Галину Данильченко. У хоровій залі встановлено мультимедійний комплекс – інтерактивна дошка, проектор та ноутбук. Спеціаліст з комп’ютерної техніки демонструє, як обладнання допоможе зробити навчальний процес набагато цікавішим.

З кабінету теорії лунає прекрасна музика. То китайський піаніст Ленг Ленг виконує серенаду Шуберта з великого екрану, який школа отримала у подарунок від депутата. Викладач радіє з того, що тепер діти будуть вивчати світові шедеври по-сучасному. Такий же екран у сусідньому кабінеті – тут діти дивляться виступ великого духового оркестру.

Такий самий екран і у кабінеті теоретичних дисциплін. Тут його використовують на залікових уроках. Діти слухають музику і вгадують автора та виконавця.

Далі гості прямують до серця музичної школи – у велику концертну залу. Сюди також за кошти з фонду Андрія Кушніренка придбано великий екран, ноутбук та цифрове піаніно. Його можливості продемонстрували викладачі та учні.

Керівництво музичної школи подякувало депутатам від Опозиційного блоку за такі подарунки та внесок у роботу з виховання підростаючого покоління.

На придбання сучасного обладнання для музичної школи депутат Андрій Кушніренко виділив зі свого депутатського фонду 200 тисяч гривень.