Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Заводи та фабрики водіям!»

«Заводи та фабрики водіям!»

В Мелітополі, виявляється, настільки високий рівень життя, що навіть місцеві водії можуть собі дозволити купувати цілі заводи. Така фантастична історія стала реальністю для людини, яка знаходиться за кермом автомобілів мера Сергія Мінька. Згідно офіційних документів влітку 2017 року водій міського голови став власником величезної адміністративнох будівлі колишнього заводу «Продмаш» на вулиці Інтеркультурній

 

Будівля «Продмашу», розташована за адресою: вулиця Інтеркультурна 172/1, має загальну площу більше 10 тисяч квадратних метрів. Донедавна цей адміністративний корпус знаходився у податковій заставі. Аж ось з’ясувалося, що будівля з літа цього року вже має господаря. Причому, процедура купівлі відбувалася таємно для мелітопольської громади. Прояснила ситуацію надана у відповідь на запит інформація з державного реєстру речових справ на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно. Згідно цього документу, власником колишнього адмінкорпусу «Продмаша» на 97 відсотків є Стаднічук Руслан Олегович, якого дуже часто бачать за кермом мерьских авто. Виявляється, що Сергію Міньку послуги водія коштують досить дорого, адже водій на зарплату може придбати майже цілий завод. У таке пояснення, нажаль для міського голови та його близької, принаймні, по автомобілю, людини, мелітопольці не дуже вірять.
Цікаво, що останнім часом надходить все більше інформації про те, що Сергій Мінько, ніби то,  має намір перевести всі служби виконкому в одну будівлю – і це саме адміністративний корпус заводу «Продмаш». Відповідь на те, для чого це переливання з пустого в порожнє так знадобилося міському керівнику, можливо, лежить у Одесі, куди Сергій Мінько їздить для отримання керівного досвіду. Нещодавно команда мера Південної Пальміри Генадія Труханова втілила у життя масштабну операцію з особистого збагачення, яка привернула увагу НАБУ та прокуратури. Там також на непрозорому конкурсі за три мільйони гривень була викуплена будівля, яка знаходилась під заставою.  Потім вона за 9 млн гривень була перепродана фірмі-прокладці,  а потім, увага, за 270 млн гривень її купила одеська рада для розміщення міських управлінь. В Мелітополі, звісно, цифри будуть не такі великі, але схема може бути відтворена. Можливо, розголос цієї ситуації в ЗМІ не дасть керівництву міста реалізувати другий етап задуманого плану, бо вже зараз по даному факту компетентним органам можна проводити своє розслідування.