Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі відкрилося друге соцгуртожитку для переселенців

У Мелітополі відкрилося друге соцгуртожитку для переселенців

Шостого грудня у Мелітополі пройшло урочисте відкриття другого соціального гуртожитку для переселенців з Донецької та Луганської областей. Таким чином, Мелітополь став першим в Запорізькій області містом, де функціонує два соціальних гуртожитки

 

Нова відремонтована будівля соціального гуртожитку для переселенців з Донецької та Луганської областей розташована в авіамістечку за адресою вулиця Гвардійська, 38. Ремонтні роботи двоповерхового будинку фінансувалися Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та за грантові гроші уряду Німеччини. На це було витрачено три мільйони двісті тисяч гривень. На урочистому відкритті гуртожитку були присутні переселенці, представники міської та обласної влади, а також Українського фонду соцінвестицій. Всього в Мелітополі цим фондом було залучено двадцять шість мільйонів чотириста тисяч гривень на будівництво трьох соціальних гуртожитків для переселенців і ремонт трьох дитячих садків.

В урочистій обстановці двадцяти семи переселенцям були вручені ключі від кімнат у гуртожитку. Варто відзначити, що за три останні роки, з початку військових дій на Донбасі, Мелітополь прийняв понад шість з половиною тисяч переселенців, на сьогодні в місті їх проживає більше чотирьох тисяч. Після вручення сертифікатів на тимчасове житло і ключів від кімнат, нові господарі і журналісти пішли подивитися на те, які побітові умови створені у соцгуртожитку. Переселенці поділилися своїми першими враженнями.

Кімнати гуртожитку світлі, затишні, з сучасними меблями. Кухня та санвузли оснащені всім необхідним. Всього до кінця 2018 року УФСІ забезпечить житлом 770 переселенців із Запорізької, Харківської, Дніпропетровської областей та Львова.