Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Військовим і волонтерам дякували за мужність і героїзм

Військовим і волонтерам дякували за мужність і героїзм

День Збройних сил України, а також Міжнародний день волонтера в урочистій обстановці в палаці культури ім. Шевченка відзначали сьогодні усі причетні до цих двох урочистих свят

 

У залі урочистостей зібралися військовослужбовці, які захищали і продовжують захищати Україну, і волонтери, які допомагають їм. За роки війни на сході військові та їхні помічники проявили свої кращі якості.

Пам'ять тих військовослужбовців, які віддали свої життя за мирне небо над головою, присутні ушанували хвилиною мовчання.

День збройних сил України – це свято не тільки мужніх чоловіків, а й їхніх дружин, які в усьому підтримували та надихали своїх чоловіків, а головне, віддано чекали їх вдома. Мелітопольські волонтери, які підтримують військових і надають їм допомогу, отримали ордени, медалі і грамоти. До глибини душі присутніх у залі вразив виступ учасника АТО Руслана Давидовича.

В Мелітополі є багато чоловіків, які не замислюючись, три роки тому зробили свій вибір, вставши на захист суверенітету і незалежності нашої країни. В перші дні цих подій у нашому місті з'явився потужний волонтерський рух, який продовжує розвиватися і об'єднувати все більше небайдужих людей.  Для них творчі колективи підготували святкову концертну програму.