Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Люди з обмеженнями Мелітопольського району потребують допомоги

Люди з обмеженнями Мелітопольського району потребують допомоги

Члени мелітопольського районного товариства, що об’єднує більше двохсот людей з обмеженими можливостями, має намір через депутатів районної ради з Опозиційного блоку звернутися до районної влади з проханням передати їм у постійне користування перший поверх будівлі, де раніше розташовувався районне управління пенсійного фонду. Товариство і зараз там знаходиться, проте не має можливості через відсутність належного фінансування утримувати приміщення

 

Члени районного товариства людей з інвалідністю «Джерело» від районної ради у якості офісу отримали приміщення на вул.. Гетманській. Раніше вони збиралися у підвальному приміщенні на вул.. Грушевського в районному відділі культури. Там було не зовсім зручно, адже треба було долати сходи, і згодом їх перевели на перший поверх колишнього районного управління пенсійного фонду, більш зручне з усіх боків.

Квадратні метри у користуванні товариства є, а ось фінансування немає. Люди скаржаться на те, що без грошей вони не в змозі утримувати приміщення, а без чіткого розуміння того, що вони там надовго, не можуть повністю відчувати себе господарями. З районного бюджету вони отримують копійки, що не дає їм можливості нормально існувати. Внесків по 5 гривень на місяць, які вони сплачують, на усе не вистачає. Ось вони і звернулися до районних депутатів з проханням посприяти внесенню питання розгляд районної сесії. 

Районні депутати від Опоблоку Оксана Вьюник та Олександр Стасюк пообіцяли свою допомогу людям з обмеженими можливостями. А у свою чергу від себе та від народного депутата України Євгена Балицього вони подякували присутнім за участь у обласній спартакіаді і отримані призові місця і вручили їм грамоти та грошові премії.