Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Медійний» депутат

«Медійний» депутат

Народний депутат України Євген Балицький в черговий раз став гостем ефіру одного з центральних телеканалів країни. На цей раз – 5-го каналу, який належить родині Президента. В програмі «Час. Підсумки дня» обранці та політичні експерти обговорювали тему нового Майдану імені Міхаеля Саакашвілі, який зараз утворився в центрі Києва

 

В студії програми «Час. Підсумки дня» на 5-ому каналі, окрім депутата від Мелітополя Євгена Балицького були присутні його колеги по Верховній Раді  Ігор Артюшенко від БПП та одіозний Ігор Мосійчук від Радикальної партії. Саме останній чомусь звинуватив Євгена Балицького в допомозі Махаелю Саакашвілі, що викликало у нашого земляка щирий подив.
Між тим Євген Балицький вирішив оперувати не емоціями, а конкретними фактами і нагадав присутнім, хто привів в нашу країну скандального грузинського лідера.

Мелітопольській обранець заявив, що те, що відбувається зараз з Міхаелем Саакашвілі нагадує йому більше шоу – коли Генпрокурор України в парламенті погрожує заарештувати грузинського політика, а той в цей же час спокійно собі перебуває під стінами Верховної Ради зі своїми прихильниками.  Між тим Євген Балицький вважає, що деякі з вимог мітингувальників мають право на життя.

На завершення програми Євген Балицький закликав всіх українців бути мудрішими и прислуховуватися один до одного.