Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Управлінців нагородили у виконкомі

Управлінців нагородили у виконкомі

7 грудня відзначається День місцевого самоврядування – професійне свято чиновників та управлінців, усіх тих, хто працює у структурах влади. У конференц-залі виконкому сьогодні лунали привітання на їхню адресу, присутні бажали одне одному успішного і відповідального виконання своїх обов’язків на благо жителів міста. Кращі представники міської влади отримали заслужені нагороди

 

У залі виконкому зібралися усі ті, хто працює у структурних підрозділах виконкому, у комунальних підприємствах, а також ті, хто колись працював на керівних владних посадах. На початку урочистого зібрання міський голова Сергій Мінько вручив медаль «За розвиток Запорізького краю» начальнику управління соціально-економічного розвитку Юрію Захарчуку за проведену роботу із залучення інвестицій і грантів в Мелітополь. За вагомий особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність і з нагоди професійного свята почесними грамотами міськвиконкому були нагороджені начальник центру адмінуслуг Наталія Альохина, головний фахівець відділу економіки і енергоефективності Ольга Прохіна, начальник відділу благоустрою Олексій Громико і багато інших. Почесні грамоти обласної ради отримали начальник управління молоді та спорту Андрій Жорняк, головний бухгалтер міськлікарні №2, член виконкому Алла Шахова, директор Центру дитячої і юнацької творчості Ірина Донець. Музичні привітання присутнім в мерії дарували представники училища культури та інших художніх колективів міста.

Серед почесних гостей зборів були ветерани держслужби, що внесли вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування - Юрій Капінос, що впродовж багатьох років очолював міський спорткомітет, екс-заступник міського голови Олександр Рижков, Катерина Шишманова, що більше 14 років працювала начальником відділу культури та багато інших. Аплодисменти у присутніх визвав виступ юних вихованців будинку культури залізничників.

За співпрацю з органами місцевого самоврядування і з нагоди Дня волонтерів нагороду отримала Наталія Жадан.