Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Вихованці «Х-місії» підкорили Київ

Вихованці «Х-місії» підкорили Київ

Вихованці центру сучасного танцю «Х-місія» підкорили Київ на Міжнародному турнірі з сучасних танців. Мелітопольські танцюристи стали абсолютними переможцями в командному заліку і привезли додому 68 призових місць

 

З першого по третє грудня в Києві проходила першість Європи - Міжнародний турнір з сучасних танців «LIFE IN DANCE». У змаганнях брали участь більше тисячі танцюристів з різних міст України: Києва, Харкова, Херсона та інших. Мелітополь був представлений декількома танцювальними колективами, серед яких - центр сучасного танцю «Х-місія». Підкорювати столицю поїхали 35 юних танцюристів. Виступили вони блискуче в таких номінаціях як «хіп-хоп», «хаус», «денс-хол», «диско», «диско слоу», «брейк данс», «вакінг», джас фанк »та« вог ».

Зараз в «Х-місії» займається близько двохсот учасників віком від чотирьох до вісімнадцяти років. Їх наставники, а це п'ять тренерів, докладають максимум зусиль, щоб розвивати природні танцювальні таланти дітей і примножувати їх перемоги на різних турнірах і змаганнях. За словами хлопчиків і дівчат, без танців своє життя вони вже не уявляють. Крім участі в київських змаганнях, у дітей була можливість подивитися краси столиці нашої Батьківщини. В Мелітополь діти повернулися з масою позитивних емоцій і десятками медалей і дипломів.

Наші танцюристи довели всім учасникам змагань і самі собі, що вони кращі.