Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У подарунок дітям – новий майданчик

У подарунок дітям – новий майданчик

На мікрорайоні з’явився ще один дитячий та спортивний майданчик. Його облаштування стало можливим завдяки депутатам Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку

 

Новий спортивний та дитячий майданчик встановлений у дворі 39-го будинку на проспекті 50-річчя Перемоги. Кошти на його облаштування – 102 тисячі гривень – зі свого депутатського фонду виділив депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Руслан Бойчук. Контролював реалізацію проекту у Мелітополі його колега Олег Буряк. У дворі встановлено дитячу ігрову зону з гіркою та гойдалками,а  також спортивну зона – турніки та футбольні ворота.

На відкритті майданчика депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк поспілкувався з мешканцями прилеглих будинків. Вони попросили у нього сприяння у вирішенні кількох комунальних проблем.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради (Опозиційний блок): «Приємно, що люди подякували за майданчик, але вони ще розповіли про свої проблему. Попросили сприяння, щоб у дворі відремонтували систему освітлення. Будемо разом з виконавчою владою працювати. Це план на 2018-ий рік».

Усього за кошти з фондів депутатів Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку у Мелітополі встановлено 26 дитячих та спортивних майданчиків.