Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Відкритий чемпіонат з боксу "Золота нива"

Відкритий чемпіонат з боксу "Золота нива"

30-го листопада в місті Олешки Херсонської області пройшов відкритий чемпіонат з боксу "Золота нива", в якому взяли участь більше двохсот спортсменів

Наше місто представляли 11 вихованців ДЮСШ №1, яких тренують Артур Воронцов, Михайло Сербаєв та Станіслав Поспєлов. Спортсмени продемонстрували відмінні результати.

Золоті медалі у своїх вікових і вагових категоріях завоювали Євген Попов, Роман Паршин, Вагаб-заде-Раід та Віталіна Расько.

Срібними призерами чемпіонату стали Станіслав Колосов, Анастасія Тихоненко і Ігор Росоха, а Олександр Лі, Ілля Колюх, Микола Гладченко та Ігор Дерев’янко здобули бронзові медалі. Зараз Анастасія Тихоненко готується до чемпіонату України з боксу серед дівчат, який відбудеться в Івано-Франковській області з 10-го по 17-те грудня. А Віталіна Расько буде представляти місто і область на чемпіонаті України серед юніорів. Ці змагання будуть проходити в Рівному у лютому.