Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пан-Таксі подарувало подарунки своїм пасажирам

Пан-Таксі подарувало подарунки своїм пасажирам

В останній день 2017-го року служба Пан-Таксі влаштувала біля головної ялинки міста справжнє свято – вручення подарунків переможцям щомісячної акції «Пан-Таксі викликай – подарунки забирай» та вручення головного призу акції «Пан-Таксі викликай – в Карпати вирушай»

 

Напередодні були підбиті підсумки обох акцій і визначено переможців серед абсолютно всіх пасажирів, які користувалися послугами «Пан Таксі» у грудні. А 31-го грудня  відбулося вручення призів. Загальний призовий фонд місяця склав 10 тисяч гривень. Переможці, які були обрані випадковим чином, отримали -  сертифікат на поїздки у  Пан-таксі номіналом у 200 гривень, сертифікат номіналом в 300 гривень, сертифікат на поїздки в Пан таксі на 400 гривень і сертифікат номіналом 500 гривень. Також пасажири отримали цінні подарунки – кавомолка Бош вартістю 750 гривень, млинниця вартістю 950 гривень, міксер Тефаль вартістю 1200 гривень, блендер Тефаль за 1350 гривень та каструля вартістю 1650 гривень. Ну і головний приз – путівка на двох на відпочинок у Карпатах вартістю 14 тисяч гривень дісталася переможцю акції «Пан-Таксі викликай – в Карпати вирушай»,  який був обраний випадковим чином.

Тетяна:(володарка путівки до Карпат) «Я рада, що отримала такий приз, спасибі« Пан-таксі ».

Світлана Крамаренко (представник турагенції «Мир путешествий»

Отримати приз від «Пан-такси» може будь-який  пасажир. Акція «ПАН-ТАКСИ вызывай – подарки получай!» триває і надалі.

Михайло Свєтлов (ведучий розіграшу призів від «ПАН-ТАКСІ»): «Розіграші від« ПАН-ТАКСІ » тривають. В наступному місяці ми знову розіграємо безліч призів. Головне - завжди викликайте «ПАН-ТАКСІ»!

Про всі акції Пан таксі дізнавайтеся на сайті pantaxi.org, у  соціальних мережах і на каналі в ютуб. Завжди викликайте Пан-таксі за телефонами 224 і 096-0000-224 і будьте у виграші!