Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі сяяла «Віфлеємська зірка»

У Мелітополі сяяла «Віфлеємська зірка»

«Віфлеємська зірка» - під такою назвою 8 січня в Мелітополі проходив щорічний різдвяний фестиваль. Цього року програма концерту була яскравою і насиченою, на сцені виступили не тільки хори православних храмів та недільних шкіл, а й творчі колективи Мелітополя

 

Одне з найголовніших улюблених зимових свят і дорослих, і дітей – це Різдво Христове. За доброю традицією в Мелітополі щорічно до цього дня готується великий Різдвяний концерт «Віфлеємська зірка». Восьмого січня він  зібрав сотні мелітопольців, адже зал ледве зміг вмістити всіх бажаючих почути виступи хорів православних храмів нашого міста. До мелітопольців звернувся благочинних церков Мелітополя протоієрей Максим Смирнов. Він зачитав Різдвяне послання митрополита Запорізького і Мелітопольського владики Луки і привітав усіх присутніх зі світлим святом.

У концерті взяли участь хори православних храмів і недільних шкіл Мелітополя: Свято-Троїцького храму, храму в ім'я Святого Георгія Побідоносця, в ім'я Святої Великомучениці Катерини і багатьох інших.

Вперше учасниками фестивалю стали вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості - вокально-хоровий ансамбль «Дзвіночки», а також учні дев'ятої гімназії. Яскраві номери глядачам дарували вихованці цирку «Полум'я молодості», дитячої школи мистецтв та інших творчих колективів нашого міста. Діти читали вірші, присвячені народженню Ісуса Христа українською, російською, білоруською, болгарською мовами. Зі сцени лунали старовинні колядки та сучасні пісні. За словами наймолодших учасників фестивалю, свята Різдва і самого різдвяного концерту вони завжди чекають з нетерпінням.

Глядачі відзначили, що з кожним роком зростає професійна майстерність виконавців різдвяних композицій. Мелітопольці отримали масу позитивних емоцій. На завершення вечора організатори фестивалю побажали всім українцям миру, здоров'я, щастя і любові до ближнього.