Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольська тепломережа запрошує абонентів на свій сайт

Мелітопольська тепломережа запрошує абонентів на свій сайт

Мелітопольське підприємство теплових мереж запрошує своїх абонентів активніше користуватися інтернетом. Для зручності мелітопольців підприємство створило сайт, за допомогою якого можна сплачувати за послуги не виходячи з дому

 

Сайт http://melteplo.com.ua/ працює з літа минулого року, але ще не всі мелітопольці знають про його існування. Між тим, на електронному ресурсі підприємства теплових мереж можна заплатити за послугу теплопостачання, подивитися історію платежів, а також дізнатися інформацію про тарифи та законодавчі норми.

 Євген Станков (в.о. директора ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»): «Через кожні два тижні оновлюємо інформацію, є постанови НКРЄ, зміни у законодавстві, новини».

 Для того, щоб заплатити за послуги тепломережі на сайті http://melteplo.com.ua/, слід зареєструватися у особистому кабінеті.

 Євген Станков (в.о. директора ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»): «На кожній квитанції вказуємо QR-код, який треба зчитати через мобільний додаток «Приват-24». Або ж на квитанції є промок од для доступу для реєстрації».

 Детальна інструкція, як зареєструватися у особистому кабінеті та оплачувати послуги, розміщена на сайті http://melteplo.com.ua/.