Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ На перший – другий розрахуйся!

На перший – другий розрахуйся!

Мелітопольський об’єднаний військомат у 2018 році продовжує роботу з комплектації особового складу. У списках з’являться нові прізвища військовозобов’язаних із мешканців міста та району віком від 18 до 60 років. Сьогодні працівники комісаріату проводили зустріч з керівництвом підприємств та установ Мелітополя на предмет обов’язкового військового обліку співробітників

 

У зв’язку з військовими діями, які тривають останні 3,5 роки на сході нашої країни, одним із нагальних питань сьогодення стало відновлення військового обліку усіх громадян України призовного віку. Вони сформують так званий резерв, на який може розраховувати держава у разі потенційного широкомасштабного нападу ворога  на наші землі.  Кожен мешканець міста та району віком від 18 до 60 років повинен звернутися до військкомату і встати на облік, після чого – раз на 5 років проходити медобстеження. Віднині жодне підприємство не зможе взяти на роботу нового працівника без довідки з військкомату. Між тим все не так жахливо, як виглядає, заспокоюють військові. Для більшості громадян візит до них закінчиться лише годиною витраченого часу.

А ось хто дійсно може похвилюватися, так це чоловіки - офіцери запасу віком до 43-х років, які навчалися на військових кафедрах і жодного дня не служили. Їх можуть призвати до лав збройних сил України. Щоправда, лише до тих частин, які дислокуються у тилу.

 Тих громадян, хто буде ухилятися від військового обліку, чекають різноманітні санкції. Зокрема – неможливість виїхати за кордон, здійснити банківські операції, тощо.