Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ День за днем

День за днем

Захворюваність на грип у Запорізькій області йде на спад. За перший тиждень року у області на гострі респіраторні інфекції занедужали трохи більше 6-ти тисяч людей. Цей показник нижче порогового рівня на 26%. Про інші новини області коротко – далі у нашому огляді

 

 В Україні з 1 січня 2018 року запроваджено монетизацію субсидій. З цією метою Мінфін розробив комплексний підхід до реформування системи розрахунків за субсидіями, який складатиметься з трьох етапів: монетизації розрахунків за субсидіями на рівні підприємств-надавачів послуг; підготовки системи до здійснення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсидіантів). Наразі Урядом прийнято рішення про запровадження першого етапу, який передбачає з 1 січня 2018 року монетизацію субсидій на рівні надавачів послуг. Метою цих змін є перехід на прозорі та своєчасні розрахунки "живими" коштами за субсидіями між державою та виконавцями послуг.

У 2017-ому році мешканці Запорізької області сплатили податків до усіх бюджетів на загальну суму понад 12 мільярдів гривень. Це на 2 мільярди 600 мільйонів більше, ніж у 2016-ому.  Майже половину надходжень до державної скарбниці сформував податок на додану вартість, на другому місці – податок на доходи фізичних осіб. Окрім цього, до держбюджету надійшло 430 мільйонів гривень військового збору, майже 57 мільйонів гривень екологічного податку, майже 45 мільйонів гривень єдиного податку від сільгоспвиробників, 23 мільйони гривень акцизного податку.

Управлінням Укртрансбезпеки в Запорізькій області підбито підсумки діяльності у 2017 році щодо забезпечення  заходів державного контролю на автомобільному транспорті. За звітний період перевірено майже 13 тисяч  транспортних засобів щодо дотримання вимог безпеки руху та норм автомобільного законодавства, у результаті перевірок складено 2,5 тисячі актів. Забезпечено перерахування оплати штрафних санкцій на суму 805 тис. грн., що є найбільшим показником за час  діяльності управління.