Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Музей запрошує на виставку пейзажів рідного краю

Музей запрошує на виставку пейзажів рідного краю

Поринути у світ яскравих фарб запрошує міський краєзнавчий музей, в стінах якого працює виставка «Пам'яті майстра», присвячена 90-річчю від дня народження Василя Кисельова. Відомий художник прожив у нашому краї кілька десятиліть і залишив після себе безцінну спадщину - сотні картин, на яких - види нашого міста і пам'ятні місця Мелітопольщини

 

Василь Кисельов - відомий художник, автор понад півтори тисячі прекрасних картин, його шедеври відомі

не тільки в Україні, але і в Росії, Польщі, Прибалтиці, Англії та інших країнах світу. Жив художник у селі Костянтинівка Мелітопольського району, малювати почав з дитинства, дуже любив писати пейзажі, особливо морські. На виставці в краєзнавчому музеї представлено близько сорока робіт Василя Петровича. На полотнах - куточки рідного Мелітополя, пам'ятники нашого міста і краю, природа в різні пори року, море, черешня і все те, що близьке і дороге кожному з нас.

«Річка Молочна», «Весна», «У лісі »,«Осінь »,«Зимовий вечір »- такі прості назви картин і такі чарівні колоритні пейзажі. Свою першу справжню картину художник написав, будучи в армії. Потім закінчив Дніпропетровське художнє училище, навчався писати у великих майстрів пензля нашої країни.

Виставка «Пам'яті майстра», присвячена дев'яносторіччу з дня народження Василя Кисельова у краєзнавчому музеї працюватиме  ще два тижні.