Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пробне ЗНО – репетиція перед основним

Пробне ЗНО – репетиція перед основним

З 9 січня в Україні стартувала реєстрація на пробне зовнішнє оцінювання знань. В управлінні освіти Мелітополя кажуть, що цю процедуру варто пройти усім майбутнім випускникам аби бути психологічно готовими до безпосередньо самого зовнішнього оцінювання знань. Про те, до чого слід готуватися одинадцятикласникам, далі в сюжеті

 

Реєстрація учнів на пробне тестування відбувається на сайті Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти, для цього треба створити персональний кабінет, заповнити форму, дати згоду на обробку даних, роздрукувати бланки квитанцій та оплатити здачу трьох предметів у п’ятиденний строк – 132 гривні за кожний, але не пізніше 5 лютого. 10-го ж вже можна перевіряти стан оплати. Беручі участь у пробному тестуванні, каже заступник начальника управління освіти Олена Чернишова, учні зможуть на практиці побачити усю процедуру проходження ЗНО, психологічно до неї підготуватися, а також перевірити наявний рівень знань.

 Олена Чернишова (заст.. начальника управління освіти): «Державна підсумкова атестація проводиться у формі ЗНО за предметами: укр мова та література обов’язково, математика чи історія – за вибором і третій предмет – також за вибором учня».

 Цього року пробне тестування проходитиме, найвірогідніше, у дві суботи наприкінці березня. Конкретні дати визначатимуться Дніпропетровським Центром оцінювання якості освіти. Так само як і місце проведення. Поки що, за попередньою інформацією, відомі дві школи – 4 та 15. У 15-тій здаватимуть англійську мову. ДОречі, цього року є зміни у іспиті з англійської: до тестів додається аудіювання. У зв’язку з цією новиною чи будуть дійсними минулорічні сертифікати та кількість балів саме з англійської, в управлінні іще не знають. Цього року ЗНО в Мелітополі будуть здавати близько 650 учнів.