Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Світла пам’ять важкоатлету Анатолію Пархоменку

Світла пам’ять важкоатлету Анатолію Пархоменку

Спортивна громадськість міста іще у грудні 2017 року понесла важку втрату. На 75-му році з життя пішов Анатолій Пархоменко, який вніс значний вклад в розвиток важкої атлетики в Мелітополі. 29-го січня буде вже 40 днів з дня його смерті. У зв’язку з цим мелітопольські спортсмени вирішили іще раз згадати людину з великої букви та талановитого спортсмена

 

Анатолій Пархоменко дуже любив спорт, вів здоровий спосіб життя і багато працював над собою. Як спортсмен, добився вагомих результатів, ставши шестикратним переможцем чемпіонатів Європи з важкої атлетики серед ветеранів у Польщі, Чехії і Угорщині, двократним срібним призером чемпіонату світу у Австрії у 1995-му і у Польщі у 1997-му році, двократним чемпіоном світу з класу «Мастерс» у Греції і Австрії і багатократним чемпіоном України серед ветеранів. Усі, хто знав Анатолія  Пархоменка і працював з ним, згадують ці часи з теплотою на серці.  

 Юрій Капінос (голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»): «Особых успехов он достиг, когда перешел в разряд ветеранов. У нас на Украине организовано мощное ветеранское движение штангистов по классу «мастерс». Он участвовал неоднократно в чемпионатах мира, был шестикратным чемпионом Европы, дважды побеждал в чемпионатах мира и дважды был серебряным призером чемпионатов мира по классу «мастерс». Эти его заслуги были оценены ветеранской организацией, которая присвоила ему звание мастера спорта по классу «мастерс»».

 Понад 30-ти років Анатолій Пархоменко пропрацював у Мелітопольському інституті механізації сільського господарства (нині – Таврійський державний агротехнологічний університет), пройшовши шлях від старшого наукового співробітника до доцента кафедри теоретичної механіки і теорії машин та механізмів. Спорт у його житті, а саме важка атлетика, завжди був попереду усього. Анатолій Павлович зробив значний внесок у спортивну історію міста, прославлявши його далеко за межами нашої країни. 

 Юрій Капінос (голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»): «Это яркая личность, человек с большой буквы и мелитопольский спорт много потерял в его лице. Но я думаю, что он живет и в мыслях и в воспоминаниях наших мелитопольских спортсменов и спортивной общественности».

 Світла пам'ять про важкоатлета Анатолія Пархоменка завжди житиме в серцях мелітопольських спортсменів і представників спортивної громадськості міста.