Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутатський прийом

Депутатський прийом

Особистий прийом громадян – найбільш ефективна форма роботи депутата з виборцями. Саме на прийомах народні обранці дізнаються про реальні проблеми людей та нагальні потреби територій. Сьогодні у Мелітополі прийом громадян провів депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олег Буряк

 

На перший у 2018-му році прийом громадян, який проводив депутат облради Олег Буряк, прийшло чимало людей –мешканці Мелітополя та Мелітопольського району. Першим звернувся депутат Фруктовської сільської ради Сергій Пархоменко. Він розповів про серйозну багаторічну проблему села Удачне – підтоплення. У селі – 120 будинків та 320 мешканців. На вирішення проблеми підтоплення  необхідно щонайменше два мільйони гривень. Сергій Пархоменко звернувся до Олега Буряка з проханням посприяти виділенню цих коштів. Депутат пообіцяв підтримку, але спочатку треба зробити проект робіт з ліквідації та попередження підтоплення, вартість проекту – 200 тисяч гривень - повинна  профінансувати або сільська, або районна рада.
Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради (Опозиційний блок): «Ви повинні звернутися до Снігир і разом піти до районної влади , щоб вони виділили 200 тисяч на проект. А потім вже будемо звертатися до обласної ради».
Далі до депутата зверталися виборці з різних питань – комунальних, соціальних, пенсійного забезпечення тощо. Найбільше звернулося людей з проханням про допомогу на лікування:  усі нарікали на те, що мізерних пенсій і зарплат ледве вистачає на комунальні платежі та харчування, а от купити медпрепарати чи оплатити операції багатьом не по кишені. Усім, хто звернувся за матеріальною допомогою, вона буде виплачена з депутатського фонду Олега Буряка після того, як самі фонди будуть затверджені на найближчій сесії Запорізької обласної ради.
Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради (Опозиційний блок): «Зараз ведемо переговори, щоб були виділені кошти. Усі депутати уже мають план на 2018-ий рік. Опозиційний блок теж має такий план. Сподіваємося, що депутати проголосують».
Нагадаємо, депутат від Опозиційного блоку Олег Буряк вніс пропозицію збільшити фонд кожного депутата до півтора мільйона гривень  Найближча сесія Запорізької обласної ради, на якій планується затвердження програми щодо  депутатських фондів, відбудеться на початку березня.