Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У скарбничці Палацу творчості відразу три нагороди в обласному конкурсі

У скарбничці Палацу творчості відразу три нагороди в обласному конкурсі

Минулі вихідні стали досить результативними для вихованців та педагогів Палацу творчості дітей та юнацтва. Відразу три нагороди: гран-прі, перше і друге місце привезли колективи Палацу з обласного фестивалю-конкурсу інструментальної музики «Музична веселка»

 

Обласний фестиваль-конкурс інструментальної музики «Музична веселка» проходить в Запоріжжі один раз на два роки. Йому передують відбіркові міські етапи. Минулої суботи, десятого лютого, в обласному центрі конкурс зібрав 74 колективи з різних міст нашої області. Мелітополь був представлений трьома колективами Палацу дитячої та юнацької творчості: духовим оркестром, оркестром народних інструментів та ансамблем скрипалів «Прима».
Колектив духового оркестру – це двадцять п’ять вихованців різного віку. Усі вони досить ретельно готувалися до виступу і їхні репетиції не минули дарма.
Колектив ансамблю скрипалів «Прима» на фестивалі виконав два твори знаменитого сучасного неокласика Жана П'єра Ревербері, посівши почесне друге місце. До цього фестивалю у ансамблю були треті місця. Вихованці Палацу творчості відвідали також пам'ятки Запоріжжя.
Колективи Палацу творчості були нагороджені дипломами та кубками фестивалю. Керівники колективів висловлюють глибоку подяку своїм працьовитим вихованцям та їхнім батькам за підтримку. Зараз Палац творчості готується до проведення другого етапу міського конкурсу талантів «Зоряний дощ».