Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Призові місця мелітопольських кікбоксерів

Призові місця мелітопольських кікбоксерів

10-го лютого на базі Мелітопольського центру професіонально-технічної освіти (колишнє ПТУ-24) пройшов чемпіонат Мелітополя з кікбоксингу за версією ІСКА

В змаганнях в складі 10-ти команд брали участь 78 спортсменів різних вікових і вагових категорій. Медалі розігрували вихованці спортклубу «Вікінг», мелітопольського центру єдиноборств «Динамо» і спортклубу «Альфа-Спас». Всього спортсмени розіграли 7 кубків – 3 за перше-друге-третє місця іще 4 були вручені кращим спортсменам у різних номінаціях.

За підсумками проведених на ринзі боїв, перше загальнокомандне місце завоювали вихованці спортклубу «Вікінг» під керівництвом Олександра Кучеркова. Вихованці мелітопольського центру єдиноборств «Динамо», яких тренують Олександр і Володимир Ящуки, стали другими,  а третє місце зайняла команда спортклубу «Альфа-Спас» (тренер Іван Самсонов).

Окремі призи отримали: Марк Жовтобрюх «за кращу техніку», Владислав Шпак «за волю до перемоги», Микита Баша «за активність» і Дамір Кудусов як «кращій боєць». Спортсмени спортклубу «Вікінг» з центру єдиноборств «Динамо» готуються до поїздки у Київ. Там з 22-го по 28-е лютого пройде чемпіонат України з кікбоксингу за версією «дабл-пі-кей-ей».