Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Королеви України живуть в Мелітополі

Королеви України живуть в Мелітополі

Вихованки модельного агентства «Сільвер Стар» продовжують прославляти Мелітополь на різних конкурсах краси. У минулі вихідні наші землячки їздили у Дніпро, де взяли участь в конкурсі «Королева краси України», а також у святковому гала-концерті, присвяченому десятирічному ювілею агентства «Ніка», яке є давнім другом мелітопольців

 

Одинадцятого лютого в Дніпрі відбулося велике яскраве свято у сфері краси та таланту - конкурс-концерт «Королева краси України». Захід був приурочений до десятирічного ювілею модельного агентства «Ніка». На свято у якості гостей були запрошені 18 переможниць конкурсу,  серед них - чотири мешканки Мелітополя: Анастасія Малєєва, Валерія Тесля, Вероніка Мамонтова і Катерина Чернишова, але поїхати змогли тільки двоє. Дівчата були нагороджені стрічками, дипломами, коронами та оригінальними статуетками зі своїми фотографіями. А у самому конкурсі-концерті взяли участь 29 красунь з Одеси, Житомира, Чернігова та інших міст нашої країни. Мелітополь представляли вихованки модельного агентства «Сільвер Стар». Наші землячки отримали головні корони та титули конкурсу: у молодшій віковій категорії серед юніорів перше місце посіла чотирирічна Віолетта Лисиця, у старшій категорії серед професіоналів першою судді визнали Ілону Тютюкіну.
Варто відзначити, що усього на свято від Мелітополя поїхали сімдесят чоловік: вихованки, батьки, керівники «Сільвер Стару». На конкурсі були представлені дві композиції театру мод, а саме - «Школа. Зміна», яка завоювала гран-прі, та «Ляльки», якій присудили першу премію. Композиція «Стюардеси» стала подарунком від мелітопольських друзів колегам з агентства «Ніка». У святковому номері взяли участь 40 дітей. У Дніпрі нашим землякам дуже сподобалося:  вони здійснили екскурсію містом, познайомилися з новими друзями, зустрілися з зірками шоу-бізнесу. Зараз агентство «Сільвер Стар» готується до проведення першого грандіозного конкурсу - «Маленькі король і королева півдня України», що проходитиме влітку на узбережжі Азовського моря.