Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Не ходити, дуже слизько!

Не ходити, дуже слизько!

«Не ходити, дуже слизько». Адміністрація міського парку таким чином вирішила реабілітуватися за якість вкладеної нової плитки на головних алеях, які після дощу та морозу стали геть слизькими. Отже, виходить, аби не ламати ноги і убезпечитися від падіння, люди повинні взимку взагалі або обходити парк стороною, або прокладати собі нові стежини там, де плитки немає, у тому числі, поміж дерев

 

Замовляючи тисячі квадратних метрів тротуарної плитки для парка, адміністрація, напевно, повинна була б поцікавитися тим, як ця плитка, з якої викладено патріотичний візерунок, буде поводитися взимку, коли вкриється шаром криги. Цього, напевно, ніхто не зробив, а отже, маємо те, що маємо. Керівництво парку замість того, щоб посипати слизькі доріжки піщано-сольовою сумішшю або звичайним піском, вирішило обмежитися оголошеннями на дошках, які закликають мелітопольців бути обережними і не ходити алеями, щоб уникнути ймовірних травм при падінні. Те, що вкладена плитка дійсно слизька та дуже небезпечна, деякі мелітопольці відчули особисто.

Добре, що зима у нашому регіоні, цього року, на щастя, була майже без снігу та ожеледі. У іншому випадку пацієнтів у травматологічному відділенні значно побільшало б. Зазначимо, що під час знімання до нас підійшов чоловік, який представився співробітником парку і повідомив про те, що керівництво парку не має жодного відношення до об’яв, їх, на думку чоловіка, розвісили якісь невідомі. Це, на його думку, могли бути навіть журналісти задля того, щоб зганьбити керівництво парку культури.