Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Коли діти, а коли - ні?

Коли діти, а коли - ні?

Депутат міської ради від партії ветеранів Афганістану на засіданні чергової сесії знов порушив питання вартості проїзду у міських маршрутках пільговиків, а точніше, дітей. Справа у тому, що влада дозволила маршруниками перевозити за 3 гривні 50 копійок дітей віком до 14 років, проте, управління освіти наголошую на тому, що граничний вік категорії «діти» - перевищує 14 років

 

Борис Курбатов від партії ветеранів Афганістану вже неодноразово на сесіях порушував питання пільгового проїзду дітей у маршрутних таксі. У оголошеннях, що розміщені у транспортних засобах, написано, до право пільгового проїзду мають діти віком від 6 до 14 років. Проте, ті, хто зараз навчається у старших класах школи значно старші, і виходить, що вони вже вимушені сплачувати повну вартість проїзду.

 Борис Курбатов (депутат міської ради (партія ветеранів Афганістану)): «Давайте вирішимо питання щодо школярів. Вони звону їздять за 3-50. Чому влада дозволила? Нехай вирішує міськрада усі питання щодо перевезень».

 Міський голова Мелітополя Сергій Мінько відреагував у своєму дусі, намагаючись перекласти обов’язки виконавчих органів влади на депутатів. Борису Курбатову він запропонував долучилися до роботи транспортного відділу. Відділу, де з року в рік коїться кадровий безлад – влада призначає одного за одним начальників, а потім звільняє, висуваючи незадоволеність роботою. Якби ж цим питанням займався депутатський корпус, вважають обрані, такого безладу та можливостей для зловживання у відділі не було б. Намагаючись з’ясувати наскільки легітимним було обмеження віку тих, хто вважається «дітьми», Борис Курабатов поставив це запитання начальнику управляння освіти Ігорю Єлісееву.

Обговорення цього питання ні до чого не призвело. Воно скоріше за все було риторичним. Вже в котрий раз депутатські звернення та листи до влади залишаються пустим звуком. Проте, обранці не втрачають надії на те, що можновладці їх нарешті почують, а разом з ними – тисячі виборців, які делегували міській раді повноваження представляти свої інтереси.